Хто такі Express Poshta?

Компанія Express Poshta розпочала свою роботу в Україні у 2017 році. За цей час ми змогли завоювати довіру бізнес-клієнтів, інтернет-магазинів та всіх, хто шукає альтернативу Укрпошті або дорогим відправкам стандартних експрес служб. Перевага Експрес Пошти полягає в якісній логістиці, контрактах з великими перевізниками та наявності складів як в Україні, так і в США.

Наші економ доставки набагато дешевші, ніж прямі експреси інших компаній, і в той же час вони майже не поступаються в термінах надходження.  Такі ціни надаються нашим клієнтам шляхом консолідації відправок, умови якої особливо підходять для невеликих посилок вагою до 1.5 кг. Це ідеальні відправки для тих, хто продає в інтернет-магазинах або відправляє подарунок своїм близьким за кордон.

Ми також надаємо можливість безперервно відстежувати посилки на сайті (від приймання вантажу на складі в Києві до його надходження в руки отримувача).

Для тих, кому важлива швидкість, ми пропонуємо експрес доставки до 20 кг, ціни на які є найнижчими в Україні. Тому якщо Вам необхідно вислати бізнес документи або невелику партію товарів – наші ціни приємно Вас здивують.

Для власників магазинів на Amazon, eBay або Etsy ми пропонуємо послуги складу в США, що включають зберігання товару та його своєчасну відправку клієнтам при надходженні замовлень. Просто напишіть нам на пошту або зателефонуйте по номеру, що вказаний на сайті, і ми неодмінно підключимо Вас до онлайн системи складу.